Сребърен комплект обеци и медальон с кристали от Swarovski® SKM154

Наличност:
В наличност
Модел:
SKM154 Black and White

Прекрасен сребърен комплект с кристали от Swarovski® подходящ за всякакви поводи Размери: Обеци 2,50 см, Медальон 2,50 см
медальон- 1,85 гр, обеци -4,35 гр

Цена
65.00лв.